Liigu otse sisu juurde
R 9. aug.

Sümpoosion „Kunst loob lähedust“

11:00 - 17:00

Elva vald | Palupera Põhikool

  • põhiprogramm
  • tartu 2024
  • muu
  • Põhiprogramm
20 - 40 €

Info

9. augustil toimub Palupera Põhikoolis projekti „Kunst loob lähedust“ rahvusvaheline sümpoosion. Programm keskendub erinevatele viisidele, kuidas kunsti abil kujundada laste sotsiaalseid oskusi. Sümpoosion on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

09.08.2024, kell 11.00–17.00, Palupera Põhikool

Ootame osalema õpetajaid, sotsiaalpedagooge, haridus-, kunsti- ja sotsiaalvaldkonna töötajaid ning kõiki huvilisi, kes soovivad kuulda värsketest arengutest kunsti- ja haridusvaldkonna kokkupuutepunktides. Sümpoosionil saab tutvuda põnevate õppematerjalidega, koguda inspiratsiooni, jagada oma teadmisi ning luua väärtuslikke kontakte üle valdkondade. Osalejaid ootab sisutihe programm ettekannetest, vestlustest, töötubadest ja loovtegevustest. See kõik leiab aset Palupera mõisakooli ning -pargi erilises atmosfääris.

Esinejate seas on kohalikud kunsti, disaini ja haridusvaldkonna spetsialistid nagu Eva Liisa Kubinyi (EKA), Jane Meresmaa-Roos (Lastemuuseum Miiamilla), Sireli Uusmaa (PROTO avastustehas) jpt. Samuti astuvad üles kaasahaaravad välisesinejad, teiste seas Jennie Guy (Iirimaa, platvorm Art School), Mija Renström (Rootsi, Göteborgs Konsthall) ja mitmed kunstnikud. Vestluseid modereerivad Maarin Ektermann (EKA) ja Kristiina Treial (SA Kiusamisvaba Kool).

Sümpoosion toimub eesti ja inglise keeles koos sünkroontõlkega.

Osalemiseks tuleb hiljemalt 01.08.2024 registreeruda! Kohtade arv on piiratud, registreerumine on avatud, kuni kohti jätkub.

Sümpoosioni osalustasu on kiiretele registreerujatele 20 eurot (registreerumisel kuni 15. mai). Hiljem on osalustasu 30 eurot (registreerumisel kuni 30. juuni) ning 40 eurot (registreerumisel alates 1. juulist).

Osalustasu sees on ka kohvipausid ning soe lõunasöök.

Täname: Palupera Põhikool, Sihtasutus Tartu 2024, Eesti Kultuurkapital, Eesti Suursaatkond Berliinis, Tartu Kunstimuuseum, Elva vald.

Kohtumiseni Paluperas!

Lisainfo:
Marju Kask
sümpoosioni projektijuht
[email protected]

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

Projekt „Kunst loob lähedust“

Asukoht

Palupera, Palupera, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki