Liigu otse sisu juurde
N 4. juuli

Räägime meie rohelisest tulevikust

15:00 - 18:00

Tartu linn | Lille noortekeskus

  • muu
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

4. juulil kogunevad Ungari, Leedu, Rumeenia ja Eesti õpilased, et pakkuda ideid ja vastuseid keskkonnaprobleemidele ja keskkonnahoidlikuma tulevikuga seotud küsimustele - nende ja meie omadele. Erinevates formaatides arutatakse ja käsitletakse teemasid alates nulljäätmetest, biomajandusest, jätkusuutlikust eluviisist kuni rohepesuni.

Kuigi noored on uue ajastu meediakanalite eksperdid, leiavad õpilased viise, kuidas uurida parimaid ja kõige eetilisemaid viise “rohelise mõjutamise” (uuendusliku rohelise kommunikatsiooni) jaoks ning viise, kuidas rääkida rohelistest probleemidest internetis, et kaasata rohkem inimesi aruteludesse ja leida lahendusi.
Kohtudes ja kutsudes kõiki Tartu kesklinna, arutavad ja esitlevad erinevate riikide õpilased oma ideid ja lahendusi, mis on seotud nende kogemuste ja muredega seoses rohelise tulevikuga.
Üritus on osa “GreenCool- Let me influence your green self!” Erasmus+ projektist, milles osalevad Pannoonia Ülikool,Tartu Ülikool, Vytautas Magnuse ülikool, Timisoara Lääneülikool ja Militos Consulting S.A.

Liitu üritusega ja loe teemast lähemalt siit >> (https://greencoolproject.eu/en/home/)

Räägime meie rohelisest tulevikust on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • ENG

Ligipääsetavus

  • väikelapsega pere sõbralik

Korraldaja

Tartu Ülikool

Asukoht

Lille 9, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki