Liigu otse sisu juurde
6. märts - 21. apr.

Näitus “Elevandiluust torn”

09:00 - 18:00

Tartu linn | TÜ raamatukogu

  • näitus/muuseum

Tasuta

Info

Ülikooli raamatukogus läbi kolme korruse kulgev Tartu Kunstikooli õpetajate näitus „Elevandiluust torn“ sisaldab teoseid maalikunstist videokunstini.

„Kui kokku saab nii suur hulk kunstnikke, siis on selge, et sünnibki nii mitmekülgne ja paljutähenduslik näitus,“ rääkis väljapaneku kuraator Eveli Varik. „Aga selline peabki olema loovate inimeste teostunud ideede kogum, kuhu on koondunud erinevad mõtted, väljendusviisid ja tehnikad.“ Kunstiteosed paiknevad kolmel korrusel ja sageli ka sellistes kohtades, kus neid oodatagi ei oska.

Näituse, kust leiab nii maali, graafikat, skulptuuri kui installatsioone autoreid on 19: Maire Aarsalu, Anton Aunma, Marina Aleksejeva, Kalli Kalde, Liivika Põvvat-Straus, Zhanna Toht, Veiko Klemmer, Helen Bunder, Anna Otsolainen, Janika Nõmmela, Katrin Kisand, Vilja Vendelin-Reigo, Zeinäb Mirzojeva, Tiina Unt, Piret Paluteder, Kairit Usk, Tõnis Kriisa, Anne Rudanovski ja Eveli Varik.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST

Korraldaja

TÜ raamatukogu

Asukoht

Wilhelm Struve 1, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki