Liigu otse sisu juurde
P 5. mai

Lühifilmide kogumiku “Ellujäämise kunstid” esilinastus

15:00 - 21:00

Tartu linn | Tartu Elektriteater

  • film

Info

Tartu 2024 Ellujäämise Kunstide Dokprogrammi lühifilmide kogumik “Ellujäämise kunstid” esitleb kaheksat lugu Lõuna-Eestist.

See on sinu ja minu Lõuna-Eesti. See on miskit, mida me ei pruugi kunagi näha või mida me näeme kogu aeg. See on tavaline ent ühtaegu eriline. See on Peipsi, Petseri, Piirissaar, Tartu, Võrumaa. Need on meie inimesed ja kogukonnad. Need on lood, mis on olnud, on ja jäävad – need on lood ellujäämise kunstist.

Tartu 2024 Ellujäämise Kunstide Dokprogrammi lühifilmide kogumik “Ellujäämise kunstid” esitleb kaheksat lugu Lõuna-Eestist. Lühifilmide autoriteks on Andrey Paounov (Bulgaaria), Andris Gauja (Läti), Carl Olsson (Rootsi/Taani), Eva Kübar (Eesti), Jaan Tootsen (Eesti), Maria Aua (Eesti), Viesturs Kairišs (Läti), Ülo Pikkov (Eesti).

Lühifilmide kogumikku “Ellujäämise kunstid” saab näha 5.mail kahel korral, kell 14.00 ja 18.00.

Filmid on eesti- ja inglise keeles. Filmidel on eesti- ja ingliskeelsed subtiitrid, personal on valmis abistama erivajadustega külastajaid.

Ellujäämise Kunstide Dokprogramm kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi. Projekt toetavad Eesti Filmi Instituut ja SA Tartu 2024.

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav kuulmispuudega inimestele

Korraldaja

MTÜ Tartu Filmiselts

Asukoht

Jakobi 1, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki