Liigu otse sisu juurde
L 17. aug.

Kosutusretk: Laiskuse eri!

11:00 - 15:00

Tartu linn | Ihaste

  • muu
  • Lisaprogramm
68 €

Info

Lihtsalt Rahulikult kosutusretk viib sind mõnusale jalutuskäigule, et üheskoos mõtiskleda ajast ning kiire elutempoga paremini toimetulekust. Millist rolli võiks selles mängida laiskus? Kuidas panna laiskus enda kasuks tööle?

Võtame looduskaunis kohas hetke endale ja avastame viise, kuidas kiirest elutempost paremini taastuda. Ühildame tervisliku aktiivsuse, kauni looduse, hetkes kohalolu, oma kogemuste mõtestamise ja toetavad kaaslased, mis kõik on olulised tegurid oma tervise toetamisel. Jalutame ning naudime maalilist pikniku maitsva toidu ja põneva aruteluga.

Laiskuse eri kosutusretk on tõeliseks maiuspalaks neile, kellele meeldib laiselda. Ja tegelikult ka kõigile neile, kes laiskusega veel nii head sõbrad pole. Uurime üheskoos, mida laiskus tähendab ja kas selline asi üldse eksisteerib. Mõtiskleme, milliste teiste nähtuste väljenduseks võib laiskus olla.
Läbi praktilise harjutuse tutvume ja sõbruneme igaüks oma isikliku laiskusega.

PS! Ka seekordse kosutusretke toimumispaik on tartlasele eriti magus, kuna jalutame Ihastes – transpordi planeerimise laiskus ei tohiks küll takistuseks saada!

Jalutuskäik on kokku maksimaalselt 7 kilomeetrit ning ei eelda eelnevat füüsilist ettevalmistust.

Retke korraldaja: Liisa Õunpuu
Liisa on kogenud looduses seikleja ja entusiastlik aeglase elustiili põhimõtete rakendaja. Ta toetab kosutusretke sujuvat toimimist ning osaleb ideede jagaja ja osalejate kogemuste mõtestajana vestlustes.

Grupi suurus: kuni 10 inimest

Antud Kosutusretk toimub eesti keeles.

Kohtumispaik retke alguses: Tartu Tammiku parkla Lammi bussipeatuse juures.
Kes tuleb meiega matkama kaugemalt, siis Tartu bussijaamast jõuab kohtumispaika mõnusalt näiteks linnaliini bussidega number 11 ja 12.

Selga panna ilmastikule vastavad riided ning kaasa võtta joogipudel. Kõik muu vajaliku, (sh. vajadusel sääsetõrjevahendi ja päikesekreemi) saab korraldajatelt.

Hinnas sisaldub:
● kahekäiguline lõunasöök
● kutselise täiskasvanute koolitaja poolt modereeritud sisulised arutelud
● eelplaneeritud ja juhatatud matk

Kosutusretk on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

See on Sinu puhkehetk, mis loob hoopis pikemaajalist mõju!

Keeled

  • ENG

Ligipääsetavus

  • hästi käituva lemmikloomaga külastajad

Korraldaja

Lihtsalt Rahulikult

Asukoht

Eduard Wiiralti, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki