Liigu otse sisu juurde
T 4. juuni

Koguperemuusikal “Alice Imedemaal”

19:00 - 23:55

Tartu linn | Sadamateater

  • muusika
  • teater
15 - 30 €

Piletid tulevad müügile juba märtsis!

Info

Suurejooneline ja põnev koguperemuusikal "Alice Imedemaal" etendus valmib Lewis Carrolli samanimelise raamatu ainetel. Muusikal esietendub Vanemuise kontserdimajas 2. juunil 2024 ning etendused on 3. ja 4. juunil 2024. Laval on 110 last ja noort ning tuntud muusikutest koosnev bänd.

Muusikalise kogupereetenduse “Alice Imedemaal” toob Sadamateatri lavale koos tuntud loojate ja loomemeeskonna ning muusikutega E STuudio koori- ja tantsukool. E STuudiol on Tartu linna kultuurielus oluline roll ning mitmekesiste kontsertprogrammidega on meie koorid, solistid ja ansamblid rikastanud viimaste aastate kultuurimaastikku Tartus. Meie kooride konkursstulemused on E STuudio nime viinud rahvusvahelisele tasandile.

Uudse lähenemisega valmivas muusikalis “Alice Imedemaal” saab proovi- ja lavastustöös igast lapsest ja noorest laulja ning näitleja. Kogupereetenduse muusika on värvikas, kus on palju tagasivaadet 70-ndate muusikastiilidesse. Seetõttu on etendus kindlasti kogu näitlejaskonnale ja publikule muusikalist maitset arendav ja ilmselt mõnele ka muutev.

Kogupere muusikaline muinasjutt, mis valmib Lewis Carroli lasteraamatu “Alice Imedemaal” ainetel, kannabki pealkirja “Alice Nimedemaal”. Tegemist on tänapäevase lähenemisega sisu ja dramaturgiaga etendusega, kus on palju ruumi fantaasiale, põnevusele, tehnilistele lahendustele, koreograafiale ja jazz-, pop-, rock- ning isegi klassikalisele koorimuusikale. Kõik see seotakse suurepärase ja kõrgetasemelise heli-, valgus- ja visuaal- ning pürotehnikaga, mida üks fantaasiaetendus nõuab. Muusikali sisu ja dramaturgia on põnev ja lastele ning noortele töö- ja esitusprotsessis suurepärast väljundit pakkuv. Muusikal on mõeldud kõigile, kes peavad lugu teatrist, muusikast, fantaasiast laval, heast naljast, põnevast kaasaelamisest. Ehk siis etendus on kõigile.

Etendusele on muusika kirjutanud helilooja Ardo Ran Varres ning laulutekstid Aapo Ilves. Lavastajatöö teeb näitleja ning lavastaja Tanel Jonas. Stsenaariumi on etendusele kirjutanud Pärnu teatri dramaturg Ott Kilusk. Etendusse on kaasatud tuntud muusikutest bänd.

Koguperemuusikal “Alice Imedemaal” on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Korraldaja

MTÜ E STuudio Noortekoor

Asukoht

Soola 5b, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki