Liigu otse sisu juurde
K 14. aug.

Keraamika töötuba – taimetrükk savisse

18:00 - 20:00

Tartu vald | Õhina Õpituba

  • muu
  • Põhiprogramm

Info

Loodus annab meile suvisel ajal palju inspiratsiooni ja meie salvestame selle savisse. Keraamikaga tegelemine on kui teraapia, mis annab mõnusa rahulolutunde.

Keraamika töötuba – taimetrükk savisse kuulub projekti “Kunstide kolmnurk” ja on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Loodus annab meile suvisel ajal palju inspiratsiooni ja meie salvestame selle savisse. Juhendaja keraamik Monika Zirkeli õpetustel ja Krista Käremaa abiga on võimalus voolida savist esemeid.
Toimub kokku 3 korda: 14.08, 21.08 ja 04.09 kell 18-20, viimasel korral toimub tööde glasuurimine.
Keraamika töötuba juhatab sisse taime tarkustest ja taimeväest rääkiv üllatusesineja. Võimalus on teha loomingut, mis kõnetab just osalejat, lisaks teeme heategevusfondile Minu Unistuste Päev esemeid.

Keraamikaga tegelemine on kui teraapia, mis annab mõnusa rahulolutunde.
Osalema on oodatud vanem kooliaste ja täiskasvanud.

Osalemise tingimus, et osaled kõik korrad.

Kolmes keraamika töötoas osalemisetasu on kokku 20 eur, koha töötuppa garanteerib pääsme soetamine https://ohinaopituba.ee/product/taimetrukk-savisse/ Pääseme soetamisel oled registreerunud töötuppa ja annad ka õiguse edaspidi Õhina Õpitoa infokirjade saatmiseks. Kindlasti ootame ka pärast sündmust tagasiside täitmist.

Korraldaja

Õhina Õpituba

Asukoht

Vasula tee 34, Kõrveküla, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki