Liigu otse sisu juurde
N 18. juuli

Jacob Collier & Take 6

18:00 - 23:00

Tartu linn | Tartu laululava

  • muusika
  • Põhiprogramm

Info

Unistused saavad teoks, kui multiinstrumentalist-laulja-helilooja, üks andekamaid noori artiste Jacob Collier esineb esmakordselt Eestis, jagades saabuval suve Tartu Laululava lava ansambliga Take 6 – ajaloo enim auhinnatud a cappella grupiga, kelle Quincy Jones on tituleerinud „kõige meisterlikumateks häälevõluriteks siin planeedil!” 

Londonis tegutsevat 29-aastast multitalenti Jacob Collieri on paljud mainekad väljaanded nimetanud üheks oma põlvkonna kõige uuenduslikumaks muusikuks – tema loomingust leiab nii pop-, jazz- kui ka klassikalist muusikat.

Jacob Collieri koostööpartnerite loetelu on rabavalt mitmekesine, tema häält on kuulda selliste artistide lauludes nagu Coldplay, SZA, Stormzy ja Kehlan. Omaenda projektides on Collier töötanud kõige erinevamate kunstnikega Mali laulja Oumou Sangaré’ist kuni John Mayeri, T-Paini, Ty Dolla $igni, Daniel Caesari ja Tori Kellyni. Kuigi Collier on juba saavutanud rohkem kui enamik kunstnikke terve elu ajal, köidavad tema loominguline rahutus ja ettearvamatus publikut kõikjal maailmas.

Koos Collieriga astub 18. juulil Tartu laululavale 10 Grammy auhinnaga pärjatud ning üle maailma hinnatud a cappella vokaalkuuik Take 6, kelle Quincy Jones on tituleerinud “kõige meisterlikumateks häälevõluriteks siin planeedil!” Eelmisel aastal andsid nad ühise kontserdi Ameerikas ning nüüd on kooslus esmakordselt Euroopas. Tartus on Jacobil plaanis keskenduda sooloklaverile ja oma sõprade – Take 6i vokaalgeeniusele. See on muusikaline sündmus, kus kuus virtuoosset häält kristallselges harmoonias kohtuvad erinevate pillide rütmide ja uuenduslike seadetega, segunedes gospelis, jazzis, R’n’B-s ja popis… ainus kindel asi on see, et Jacob Collier & Take 6 üllatavad ja rõõmustavad meid igal juhul, olenemata sellest, millise suuna nad laval valivad.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

Jazzkaar

Asukoht

Laulupeo puiestee 25, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki