Liigu otse sisu juurde
L 13. apr.

Improtöötuba: Hetkest hetkesse

14:00 - 16:00

Tartu linn | Alexela Loomelava

  • teater
  • muu
  • Põhiprogramm
30 €

Pilet sisaldab lisaks töötoale pääset etendusele "Komöödiaõhtu 3 vaatuses".

Info

Prožektorid tõmbavad lavalt pimeduse loori. Me näeme meest ja naist istumas teineteise suhtes küljega. Nende pilgud kohtuvad, kuid naine pöörab pilgu kulmukortsutusega ära. Tule õpi improt, mis lähtub ideest “Simplicity is the best policity”.

Keskendume improviseerijate ausatele reaktsioonidele ning nendest sündivatele situatsioonidele. Geniaalsete ideede leidmiseks ei pea me neid endast välja pingutama, vaid märkama hetke ning usaldama lihtsust.

Töötuba on suunatud kõigile vanuses 16+, kellel on varasem kokkupuude improviseeritud stseenidega. Seda juhendab kogenud Ruutu10 improviseerija Rauno Meronen

Improteater on teatrivorm, kus lavateos luuakse näitlejate koostöös selle esitamise käigus. Etenduse tegevustik, karakterid, asukohad ja dialoog mõeldakse välja laval esinemise hetkel. Mõned impro vaimse tervise kasud on stressi ja sotsiaalse ärevuse vähenemine ning parem suhtlemisoskus argielus.

Töötuba on osa 13. aprilli improfestivalist, mis kuulub projekti „Peaasi ajab naerma!“, mis omakorda kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi.
See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee.
Lisaks toetab antud õhtu elluviimist projekt: “Vaimset tervist toetavad kogukondlikud tugitegevused Lõuna-Eesti maakondadesse.”, mida viiakse ellu Aktiivsete Kodanike Fondi toel, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Külasta selle piirkonna külalislahkuse võrgustiku liikmeid: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST

Korraldaja

Peaasi.ee

Asukoht

Narva maantee 2, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki