Liigu otse sisu juurde
N 12. sept.

Ellujäämise kunstid Baltikumis

16:00 - 20:00

Tartu linn | Lydia Event Centre

  • muu
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

Neljapäeval, 12. septembril 2024 korraldavad Cambridge'i ülikooli Geopoliitika Veskus, Tartu Balti Kaitsekolledž ja J. Skytte Poliitikauuringute Instituut Tartus seminari „Ellujäämise kunstid Baltikumis: Venemaa tulevikud ja nende tagajärjed". Seminari eesmärk on kaaluda Venemaa muutuste erinevaid tagajärgi regioonile, mis tulenevad praegusest Ukraina konfliktist. Üritus toimub ingl

Neljapäeval, 12. septembril 2024 korraldavad Cambridge’i ülikooli Geopoliitika Veskus, Tartu Balti Kaitsekolledž ja J. Skytte Poliitikauuringute Instituut Tartus seminari „Ellujäämise kunstid Baltikumis: Venemaa tulevik ja selle tagajärjed“. Seda toetavad Briti saatkonnad Tallinnas ja Riias.

Seminari eesmärk on kaaluda Venemaa muutuste erinevaid tagajärgi regioonile, mis tulenevad praegusest konfliktist Ukrainas.

Üritusel on kutsetega seminar, millele järgneb avalik ja interneti vahendusel ülekantav kohtumine pealkirjaga „Ellujäämise kunstid Venemaa piiril“. Kohtumine kuulub Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 lisaprogrammi.

Kutsetega seminar koosneb kolmest seansist, mis käsitlevad: .
1) Venemaa tulevikustsenaariumid
2) Mõju väikestele naabritele.
3) Mõju globaalsele geopoliitikale ja maailmakorrale.
ning avalikul, avatud paneelil käsitletakse järgmist:
4) Ellujäämiskunstid Venemaa piiril

Konverents toimub Tartu kesklinnas asuvas hotellis Lydia (https://lydia.ee/en). vastuvõtt.

Kui tahate süüa või vajate ööbimiskohta, vaadake, mida pakub Tartu 2024 külalislahkuse võrgustik piirkonnas: https://tartu2024.ee/recommendations-tartucity.

Keeled

  • ENG

Korraldaja

Balti Kaitsekolledž

Asukoht

Ülikooli 14, Tartu

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki