Liigu otse sisu juurde
L 13. apr.

Elav Raamatukogu

16:15 - 17:15

Tartu linn | Alexela Loomelava

  • muu
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

“Elav Raamatukogu” on formaat, mille nimi võtab sisu kenasti kokku. Nagu ka klassikalises raamatukogus, saab siit uusi teadmisi, valides endale huvipakkuva raamatu. Vahe aga seisneb selles, et nii selles formaadis, kui ka meie “raamatukogus” on raamatud päris inimesed, kes päris oma lugusid räägivad.

13/04 on raamatutena viis improviseerijat, kes oma vaimse tervise ja impro seosest on huvilistele valmis rääkima.

Teemad:
Sisemine kriitik
Suhtlemisoskused
Esinemisärevus
Lahti laskmine
Acceptance of Neurodiversity (in English)

Kuidas meie “Elav raamatukogu” toimib?

Oodatud on kõik huvilised ning kohale jõudes saab valida endale just selle kõige huvitavama “raamatu”. Grupid huvilistest saavad paika, siis leitakse sobiv ühine ruum, kus “raamat” räägib oma lugu ning tekib arutelu, mille aluseks on osalejate küsimused. Aktiivne roll on lugejal – raamat vastab ja avab end, rääkides oma vaimse tervise väljakutsete ja impro seostest.

Küll aga palume aegsasti kohal olla, et mitte väärtusliku aega ootamise ja organiseerimise peale panna!

Elav Raamatukogu on osa projektist „Peaasi ajab naerma!“, mis omakorda kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi.See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee.
Lisaks toetab antud õhtu elluviimist projekt: “Vaimset tervist toetavad kogukondlikud tugitegevused Lõuna-Eesti maakondadesse.”, mida viiakse ellu Aktiivsete Kodanike Fondi toel, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Külasta selle piirkonna külalislahkuse võrgustiku liikmeid: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

Peaasi.ee

Asukoht

Narva maantee 2, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki