Liigu otse sisu juurde
L 27. apr.

Elamuspäev metsas

00:00 - 23:55

Tartu vald | Maarja Jahikoda

  • muu
35 €

Info

Meie floora ja fauna. Loodushuvilised jagavad teiega oma teadmisi ja kogemusi, et saaksite paremini mõista metsa ökosüsteeme ja nende haavatavust. Elamusretkel saate teada, kuidas metsas käituda ning selles keskkonnas hakkama saada.

Tere kõigile loodushuvilistele! Kutsume teid osa saama meie põnevast üritusest, mis on pühendatud Eesti metsade ja looduse imelisele maailmale. See on suurepärane võimalus õppida rohkem metsades liikumise kohta, avastada kohalikku taimestikku ja loomariiki ning mõista, kuidas me saame aidata kaasa metsade ja looduse heaolule.

Räägime, kuidas metsas käituda, et mitte vaid nautida selle ilu, vaid ka säilitada selle terviklikkus. Õpetame, kuidas vältida metsadesse tekitatavat kahju ning tutvustame metsade kaitse ja taastamise põhimõtteid. Oma kogemustest räägivad inimesed, kes tegelevad nii selle heaolu eest heaseismise kui seal elukeskkonna tasakaalu säilitamisega.

Kohalik mets pakub võimalust proovile panna oma orienteerumisoskus ning tähelepanuvõime. Aitame ära tunda loomade tegevusjälgi ning vaatame kevadise looduse ärkamise märke.

Ootame kõiki osalema sellel harival ja inspireerival ettevõtmisel, mis annab suurepärase võimaluse sukelduda Eesti looduse imelisse maailma, saada uusi teadmisi ning tutvuda inimestega, kes jagavad teie kirge metsade ja looduse vastu.

Korraldaja

MTÜ Maarja Jahikoda

Asukoht

Kõrenduse küla, Tartu vald

Vaata veel

Vaata kõiki