Liigu otse sisu juurde
N 29. veebr.

Dialoogiõhtud

18:00 - 20:00

Peipsiääre vald | Alatskivi raamatukogu

  • kogukond

Tasuta

Info

Hea kogukonna eestvedaja ja sädeinimene! Kuidas tekitada dialoogi ja ehitada sildu kogukonnas? Sel teemal saab arutleda dialoogiõhtutel, mis toimuvad Peipsiääre valla raamatukogudes jaanuar-märts 2024. Dialoogiõhtutega „Kuidas tekitada dialoogi ja ehitada sildu kogukonnas?“ algab 19. mail Koosal toimuva Peipsiääre kogukonnafestivali „Sillad“ teekond.

Dialoogiõhtud toimuvad:
18.01 kell 18 Kallaste sööklas;
08.02 kell 18 Vara raamatukogus;
29.02 kell 18 Alatskivi raamatukogus;
07.03 kell 18 Kolkja raamatukogus;
21.03 kell 18 Pala raamatukogus.
Info ja osalemisest teatamine tel 525 0987 või [email protected]
Huviline, oled väga oodatud!
——
Dialoogiõhtuid Peipsiääre vallas korraldavad Peipsiääre Vallavalitsus ja Tartu Ülikooli eetikakeskus Tartu Maailmaülikooli projekti raames. Tartu Maailmaülikool on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist ning selle raames toimuvates kogukonna-akadeemiates korraldatakse väärtusarutelusid, tutvustatakse kogukondlikkuse teooriat ja teadust muudel kogukondi huvitavatel teemadel.
Dialoogiõhtud toimuvad DIACOMET projekti abiga. Projekt “Jätku- ja osalussuutlikkuse edendamine ühiskonnas dialoogilise kommunikatsiooni eetika ja vastutuse kaudu” (DIACOMET) on saanud toetust EL Horisont Euroopa teadus- ja innovatsiooniprogrammist toetuslepingu nr 101094816 raames.

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele

Korraldaja

Peipsiääre Vallavalitsus

Asukoht

Kooli tn 1, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Taru maakond

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki