Skip to main content
K 13. dets.

Ali Brice “I tried to be funny, but you weren’t looking”

19:00 - 20:00

Tartu linn | Athena keskus

Osta pilet 12 - 15 €

Juhime tähelepanu, et üritus on inglise keeles ning sobilik vanusele 12+.

Info

Peaasi.ee, Kinoteater ja Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 esitlevad: Ali Brice “I tried to be funny, but you weren’t looking”. Ali Brice on UKs tegutsev alternatiivkoomik, karakterkoomik ja näitleja, kes esineb regulaarselt Edinburgh Fringe’i festivalil. Ta on lavanäitlejana tuuritanud rahvusvaheliselt ja osaleb regulaarselt kõrgetasemelistes telereklaamides.

Oma shows “I tried to be funny, but you weren’t looking” jagab Ali, kuidas ta elu naudib, pärast sellest peaaegu ilma jäämist. Kolm aastat pärast suurt tagasilangust on ta jälle jalul ning uuesti proovimas. Läbi teraapia, sõprade ja …vorstide, elab ta hetkes ning tähistab väikseid asju, mida elul on pakkuda. Siiras, südamlik ja naljakas show, milles on oodata totakaid lugusid, suuri küsimusi ning palju nalju naeruväärsete vuntsidega mehelt.

Ali Brice`i stand up show “I tried to be funny, but you weren’t looking” juhatab sisse Kinoteatri eestvedaja, näitleja, lavasta ja koomik Henrik Kalmet.

Juhime tähelepanu, et üritus on inglise keeles ning sobilik vanusele 12+.

Projekt „Peaasi ajab naerma!“ on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee

Korraldaja

Peaasi.ee

Asukoht

Küütri 1, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki