Liigu otse sisu juurde

Otsitakse vabatahtlikke – 32. Roheliste Rattaretk “Kuidas elad, Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024?”

Roheliste Rattaretk on 3 päeva kestev rattamatk, mille jooksul avastame ''Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024'' projekti kuuluvate maakondade kauneid radasid, sukeldume kohalikesse kohajuttudesse põnevates peatumispaikades ja naudime samaaegselt looduse ilu. Reede ja laupäeva õhtul ootab rattureid telkimisalal Roheline Telk põnevate dokumentaalfilmidega, kus ühtlasi arutatakse ka piirkonda puudutavaid keskkonnaprobleemide või -rõõmude üle. Lisaks saab õhtul laagripaigas mõnusate muusikute pillide saatel jalga keerutada ning rajalgi meeliülendavaid kontserte nautida. Korraldaja on MTÜ Roheliste Rattaretked.

02. apr.

Sündmuse nimi: 32. Roheliste Rattaretk “Kuidas elad, Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024?”

Asukoht: rada algab ja lõppeb Tartu linnas, kolme päeva jooksul sõidetakse põhiliselt Tartu- ja Põlvamaal

Periood: 17.–19.05.2024

Mida ootame sinult?

Abivalmidust, rõõmsat meelt, mõnede ülesannete puhul ka pisut jõudu. Telk ja jalgratas tuleb endal kaasa võtta. Oled vähemalt 16 aastat vana.

Mida sulle pakume?

Saab suhelda toredate inimestega, mõnusa tiimitunde koostööst teiste vabatahtlikega, heakorra vabatahtlikud saavad ka ise võibolla teadmisi juurde prügi sorteerimisest.

Vabatahtlikele on retkel osalemine tasuta. Eelnevalt meili teel ja ka kohapeal juhendatakse tööülesannete osas ning antakse ka vajalikud töövahendid.

Kontakt: Vabatahtlike koordinaator Maris Padjus

E-mail: [email protected]

Telefon: 5560 1343

Koduleht: http://www.rattaretked.ee

Registreerimiseks kirjuta [email protected].