Liigu otse sisu juurde

“Open House Tartu 2024” otsib vabatahtlikke!

Open House Tartu toimub 20.-21. aprillil ning tegu on arhitektuuri ja linnaruumi üritusega, mille eesmärk on tutvustada laiemale avalikkusele arhitektuuriväärtusi ning neid inspireerida selles valdkonnas. Sündmuse jooksul avame umbes 30 hoonet ning korraldame nendes giidiga tasuta tuure. Asukohtade puhul valime ka selliseid kohti, kuhu inimesed igapäevaselt ei satu või kui tegu on avaliku hoonega, siis külastame ruume, mis ei ole avalikkusele avatud. Open House'i sündmusi korraldab Tallinnas ja esmakordselt Tartus Eesti Arhitektuurikeskus. Säärase kontseptsiooniga üritusi korraldatakse üle maailma enam kui 40 linnas.

11. märts

Sündmuse nimi: Open House Tartu 2024

Asukoht: Tartu linn

Periood: 20. – 21.04.2024

Mida ootame sinult?

Oled vähemalt 16 aastat vana, julge suhtleja ning esineja. Fotograafidel peab olema oma tehnika ning logistikutel juhiluba.

Mida sulle pakume?

1) Vabatahtlikud saavad kogemuse unikaalse linnaruumi- ja arhitektuuriteadlikkust tõstva ürituse korraldamisest ning võimaluse siseneda programmis olevatesse hoonetesse juba enne sündmust, tutvuda hoonetega, nende elanikega, haldajatega ja arhitektidega lähemalt.

2) Vabatahtlikud omandavad uusi teadmisi linnaruumist, arhitektuurist ja arhitektuuriga seotud valdkondadest ja leiavad kindlasti kontakte ja tutvusi nii objektide haldurite, Eesti Arhitektuurikeskuse inimeste ja samade huvidega vabatahtlike näol.

3) Vabatahtlikud saavad enne sündmuse toimumist väljaõppe.

4) Lisaks on võimalik kokkuleppel sooritada koolipraktikat ning tulevikus osaleda Open House Europe vabatahtlike vahetuse programmis.

Hüved: toitlustus tööpäevadel, Open House Tartu t-särk ja muud meened, kutse Open House Tartu vabatahtlike tänusündmusele 21. aprilli õhtul.

Kontaktisik: Diana Edur

E-mail: [email protected]

Telefon: +372 5592 6269

Koduleht: https://www.openhousetartu.ee/

Pane end kirja!