Liigu otse sisu juurde

“Metsikud Bitid” otsib vabatahtlikke!

“Metsikud bitid” on tehnoloogilise kunsti residentuuri- ja näituseprogramm, mis kulmineerub suurejoonelise vabaõhu näitusega 2024. aasta suvel Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel. “Metsikud bitid” toimub tehnoloogia- ja kunstitalus Maajaam, mis asub Otepää Looduspargi aladel. Kuppelmaastikule loodud väike kunstikeskus toimib kui traditsiooniline talu, kuid põllumajanduse asemel kultiveeritakse uut kunsti ja uusi tehnoloogiaid. “Metsikud bitid” on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Näitus on avatud 25. maist kuni 15. septembrini.

20. märts

Sündmuse nimi: Metsikud Bitid

Asukoht: Maajaam (Neeruti küla, Valgamaa)

Periood: 11.03. – 15.09.2024

Mida ootame sinult?

Kandideerimiseks pead olema vähemalt 16 aastat vana (alaealisi võtame vabatahtlikuks vanema nõusolekul).

Otsime vabatahtlikke, kes armastavad töötada kätega või kes naudivad suhtlemist näitust külastava publikuga. Ülesandeid on mitmeid, osad neist eeldavad rohkem oskuseid, teised jälle vähem. Kohapeal saab ka jooksvalt uusi oskusi omandada ning neid kohe rakendada.

Mida sulle pakume?

1)Rahvusvahelise kunstiprojekti korraldamise kogemus ning koostöö kunstnikega.

2) Vabatahtlikud saavad Maajaama loovat keskkonda nautida, võtta osa residentuurikeskusele iseloomulikust ühiselust ja oma vabal ajal järves ujumas käia ja saunatada. Abilised elavad äsja valminud residentuurimajas, kus on neli magamistuba, köök, vannituba ja ühine puhkeruum.

3) Maajaamas on 2 stuudiot, mida võib isiklikuks loometööks kasutada ning ka suitsusaun.

4) Köök on varustatud põhiliste toiduainetega, mida saab iseseisvalt söögitegemiseks tarvitada.

Kontaktisik: Kadri Lind

E-mail: [email protected]

Telefon: +372 5556 1541

Koduleht: http://www.wildbits.ee

Registreeru siin!