Liigu otse sisu juurde

Lisa kodumajutus

Tartu on koos Lõuna-Eestiga 2024. aastal Euroopa kultuuripealinn. See suursündmus toob kaasa rohkelt kodu- ja välismaiseid külastajaid ja seetõttu suureneb vajadus ööbimiskohtade järele. Kutsume kõiki üles jagama vahemikus 15. mai kuni 15. september vaba tuba, voodit, korterit, majaosa või maja, et kõik kultuuriarmastajad leiaksid endale öömaja.

Tartu 2024 ei osuta ise majutusteenust ega ole mistahes viisil kontrollinud kuulutuste õigsust ega kuulutajate tausta. Vahendusplatvormil avalikustatud kuulutajate tausta kontrollimise, majutuskohtade kvaliteedi ja majutusteenuse pakkuja ja saaja vaheliste kokkulepete täitmise eest vastutavad osapooled ise. Majutusteenusega seotud pretensioonid tuleb esitada kokkuleppe teisele osapoolele.

Mille eest vastutab majutuse pakkuja?

 • Eeldame, et öömajaks pakutav koht on ohutu, puhas, korras ja valmis külaliste vastuvõtmiseks – selline, kus isegi sooviks öö veeta. Majutusvõimalusest teada andmiseks täida järgnev ankeet ning kui avaldatud, siis jääbki üle vaid huvilisi oodata.
 • Hindade määramisel palume teil jääda mõistlikkuse piiridesse. Algatuse märksõnaks on külalislahkus. Nii kanname sõnumit, et külalised on lahkesti Lõuna-Eestisse oodatud.
 • NB! Jätame endale õiguse kuulutust mitte avaldada, kui see ei vasta hea tava ja eetika normidele.

Kas minu majutuskoht sobib?

 • Ootame oma majutust lisama kõiki, kes ei tegele majutusega professionaalselt ehk vaid eraisikuid, kellel pole majutusteenust pakkuvat ettevõtet.
 • Kui juba tegutsed majutusettevõttena, kuid sooviksid siiski olla nähtav Tartu 2024 soovituste all, anna [email protected] teada soovist liituda külalislahkuse võrgustikuga.

"*" indicates required fields

Asukoht

Põhiinfo

DD dot MM dot YYYY
DD dot MM dot YYYY

Pildid

Lubatud failitüübid: jpg, png, jpeg, webp, Maksimaalne faili suurus: 5 MB.
Lohista failid siia või
Maksimaalne faili suurus: 5 MB, Lubatud faile: 5.

  Lisainfo

  Kontaktinfo

  Suhtluskeel(ed)*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  * Suuremate pildifailide puhul võib vormi laadimine võtta aega kuni 1 minut, palun oota.