Liigu otse sisu juurde

“Liikuvad Linnad” otsib vabatahtlikke!

Tartu avalikus linnaruumis toimuv tantsulavastus, mis mõtestab läbi tantsulise sekkumise argielus tuttavaks saanud paiku. 2023. aastal kohtusid Eesti ja Norra ruumieksperdid Tartu linnafestivalil UIT, et otsida koos Tartu linna esindajatega inspireerivaid alternatiive avaliku ruumi kasutusele, mis aitaksid rõhutada just Tartu omapärasid. Kevadel ühendatakse jõud sõsarkultuuripealinnas Bodøs ja eejärel jõuavad “Liikuvad linnad” Tartusse, kus 1., 2. ja 3. augustil etendub projekti käigus sündinud Tartu eripära ja linnaruumiga suhestuv tantsulavastus. “Liikuvad linnad” lõpetab ühistantsimisega Tartu avalikus linnaruumis, mis toimub peale viimast etendust 3. augustil. Etendused on ligipääsetavad kõigile huvilistele, olenemata nende keeleruumist, vanusest või eelnevast kunstilisest kogemusest. Korraldajad on Sõltumatu Tantsu Lava ja etenduskunstikeskus Davvi (Norra)

27. märts

Sündmuse nimi: Liikuvad linnad – tantsulavastus ja järelpidu Tartu avalikus linnaruumi

Asukoht: Tartu avalik linnaruum

Periood: 1. – 3. august

Mida ootame sinult?

Oled vähemalt 18 aastat vana. Sul on suhtlusoskus eesti ja inglise keeles, valmidus tegeleda inimeste / publiku suunamisega, valmidus tegeleda võimalike ootamatute küsimustega.

Mida sulle pakume?

Avalikus linnaruumis loodava tantsulavastuse publiku koordineerimise kogemuse ja võimaluse piiluda tavapärasest alternatiivses formaadis lavastuse produktsiooni telgitagustesse.

Hüved:

– Võimaluste saada osa Eesti-Norra tantsukunstnike koostööprojektist;

– tutvuda Eesti tantsukunstnikega ja kaasaegse tantsu teatri Sõltmatu Tantsu Lava produktsioonitiimiga;

– näha loodud tantsulavastust Tartu linnaruumis;

– saada osa ühisest tantsuüritusest viimase etenduspäeva lõpus 3. augustil 2024;

– kinkepileti Sõltumatu Tantsu Lava ühele enda valitud etendusele Tallinnas.

Telefon: 5183 323

Koduleht: https://tartu2024.ee/liikuvad-linnad/

Registreerumiseks kirjuta [email protected]