Liigu otse sisu juurde

Kanepi Festival otsib vabatahtlikke!

Kanepi Festival on hariv ja meelelahutuslik festival, mis keskendub tööstusliku kanepi väärtustavatele omadustele ja Kanepi valla kultuurile. Eesti põldudel on järjest enam märgata põllukultuurina tööstuslikku kanepit, mille laialdast kasutust saab Kanepi Festivalil näha, kuulda, katsuda ja maitsta. Meelelahutuslik osa kompab erinevaid meeli valgusmetsas ning kontserdil.

31. mai

Sündmuse nimi: Kanepi Festival

Asukoht: Tartu

Periood: 19.–21.07.2024

Mida ootame sinult?

Oled vähemalt 13 aaastat vana. Vabatahtlik saab olla igaüks, kes on vastutustundlik ja teotahteline! Vabatahtlikud tegelevad erinevate tegevustega ürituse jooksul, aitavad üritust valmis sättida, konverentsil abis olla, valgusmetsa luua, valvata, olla autojuht esinejatele, jälgida pakendi ja prügikäitlust, kõik asjad kokku panna jms ülesanded.

Mida sulle pakume?

Vabatahtlikud kogevad lähedalt, kuidas korraldatakse ja viiakse läbi konverents Kanepi seltsimajas, vagusmetsa kogemus ja meelelahutusprogramm kauni Jõksi järve ääres. Abilised saavad valida erinevates tiimides tegevusi – Valgus ja helitehnika tiim – tehnilised lahendused, Loojate tiim- Valgusmetsa loomine, valvamine, mahavõtmine, Konverentsi tiim- väljapanekute, töötubade ja esinejate juures abistamine, Heaolu tiim – info ja prügimajandus. Sobivuse korral on võimalik saada tiimi juhiks ning saada juhtimiskogemus.

Hüved:

Vabatahtlikud saavad kohale tulla LUX Express bussidega soodsamalt (Täpsem info tuleb), kohapeal pakutakse süüa ja juua, tänumeened, tasuta osalemine töötubades ja meelelahutusprogrammis. NB! Me ei vastuta vabatahtlike transpordi ja majutuse eest.

Kontakt: Teele Kosk

E-mail: [email protected]

Telefon: 5373 1007

Koduleht: https://www.kanepifestival.ee/

Registreeri end siin