Liigu otse sisu juurde

“Estonian Fashion Festival” otsib vabatahtlikke!

Estonian Fashion Festival (EFF) asutati 2018. aastal kolme moedisainereid koolitava organisatsiooni poolt, mil Kõrgem Kunstikool Pallas, Tartu Loomemajanduskeskus ja Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia otsustasid oma pika ajaloo ja tugeva karakteriga moeetendused siduda ühtseks sündmuseks. Eesmärgiga ühiselt seista Eesti moekunsti jätkusuutlikkuse ja leviku eest. Esindame festivalil Eesti disainereid, kes on oma tegevusse kaasanud jätkussuutlikke praktikaid. Ühtse kogukonnana soovime neist kogemustest õppida ning neid jagada, et esindada järgnevatel aastatel vaid jätkusuutlikke moeloojaid. Nii loome kultuurist kantuna parema homse.

02. apr.

Sündmuse nimi: Estonian Fashion Festival

Asukoht: Tartu

Periood: 06.–09.06.2024

Mida ootame sinult?

Valmidust leida endale ise transport ja majutus Tartus(se). Muus osas – avatud meelt ja pealehakkaja suhtumist 🙂 Samuti vastutustundlikkust võetud rolli ja tehtud kokkulepete osas. Oled vähemalt 18 aastat vana.

Mida sulle pakume?

Olles kaasatud festivali korraldusse, on vabatahtlikel suurepärane võimalus näha, milline näeb välja ühe jätkusuutliku suurürituse köögipool! Festivali õnnestumisele kaasa aidates tekib vabatahtlikel palju võimalusi enesearenguks ja uute oskuste omandamiseks. Lisaks leiavad nad endale siit kindlasti vähemalt paar uut sõpra või ägedat tuttavat! 😎

Hüved:

  1. 🤩 Tänupidu tiimiga pärast edukat festivali;
  2. 2.🔁 STAFF silt, mis tagab festivali alal vabalt liikumise;
  3. 🍽️ Toitlustus tööl/vahetuses olemise päevadel;
  4. 🎟️ Sissepääs nime alusel festivali põhiüritustele (etendused, seminar, showroom);
  5. 📄 Soovituskiri, praktikatõend vms vajalik dokument, kui seda peaks vaja minema.

Kontakt: Sirli Spelman

E-mail: [email protected]

Telefon: 5341 1410

Koduleht: https://fashionfestival.ee/

Registreeri end siin!