Filtreeri postitusi

Kultuurikompassil jagati oskusteavet ja vahetati kogemusi turundusest sotsiaalmeedias

Aprilli viimasel päeval Tartu Aparaaditehase Armastuse saalis toimunud järjekorras teisel Kultuurikompassi foorumil jagasid oma kogemusi sotsiaalmeediaturundusest sTARTUp Day endine turundusjuht Marelle Ellen, Tartmusi värske turundusspetsialist Riin Lisett Rei ning turunduskoolitaja Andrus Kiisküla. Oma tegevust tutvustas ja kutsus kultuurikorraldajaid koostööd tegema Tartu Ülikooli Turundusklubi. Allpool kokkuvõte ettekannetest.
Loe lisaks

Elektromuusika elav legend Jori Hulkkonen õpetab Tartu noori ning esineb volbriööl DJ-setiga

30. aprilli südaööl astub Genialistide Klubi lavale Tartu sõpruslinnast Turust pärit Soome tuntumaid elektroonilise muusika produtsente ja DJ’sid Jori Hulkkonen, kes oma 25-aastase karjääri jooksul on välja andnud üle 20 albumi ning enam kui 200 singlit, EP’d ja remiksi. Hulkkonen on kaastootnud lugusid Kanada superstaarile Tiga, sh “Sunglasses at Night”, “Bugatti” ja “Woke”, ning teinud koostööd Jimi Tenori, Jose Gonzaleze, Chris Lowe’i ja teistega. Enne õhtust esinemist viib ta Annelinna noortekeskuses läbi DJ-töötoa.
Loe lisaks

Neli maakondlikku arutelu pakkusid sisukaid mõtteid ja näitasid lõunaeestlaste toetust

2019. aasta märtsis ja aprillis toimusid Lõuna-Eestis neli Euroopa kultuuripealinn 2024 arutelu, mis keskendusid küsimusele: mis on meie piirkonna omapära Euroopas? Põlva, Võru, Tartu ja Valga maakonnas otsiti tuntud kohalike panelistide juhtimisel vastuseid nii sellele küsimusele kui teistele, näiteks, et mida ootavad lõunaeestlased kultuuripealinna tiitlivõidust.
Loe lisaks

Arhiiv