Filtreeri postitusi

Järgmised kultuuripealinna-arutelud toimuvad Haanjas, Alatskivil ja Valgas

Tartu kandideerib 2024. aasta Euroopa kultuuripealinnaks koos 19 Lõuna-Eesti omavalitsusega. Ühise kanditatuuri juhtidee on „Ellujäämise kunstid“, mistap arutletigi 14. märtsil Räpina loomemajas nii ellujäämise kunstide kui Põlvamaa omapära üle Euroopas. Järgnevalt toimuvad sarnased aruteluõhtud 28. märtsil kell 17.30 Võrumaal Suures Munas, 10. aprillil Tartumaal Alatskivi lossis ning 11. aprillil Valga Huviala- ja Kultuurikeskuses.
Loe lisaks

Põlvamaalased arutavad kultuuripealinnana pakutava programmi üle

Neljapäeval, 14. märtsil kell 17.30 oodatakse Räpina loomemajja kõiki põlvamaalasi, kes tahavad teada, miks kandideerib Tartu koos 19 Lõuna-Eesti omavalitsusega 2024. aasta Euroopa kultuuripealinnaks, ja arutleda, kuidas mõjutaks tiitel kohalikku elu. Arutelul astuvad üles Põlvamaalt pärit Tartu linnapea Urmas Klaas, kultuurilooja Aapo Ilves ning SA Räpina Inkubatsioonikeskus juhataja Leo Kütt.
Loe lisaks

Valmib ülevaade Tartu ööelu hetkeseisust

20. veebruaril kell 19 kogunesid kultuurilokaalis Arhiiv tartlased, kelle tööd ja tegemised tihti päevavalgust ei näegi. Need on tudengilinna öise kultuurielu korraldajad ja meelelahutusega majandajad, kelle ühiseks südameasjaks on viia Tartu ööelu kvaliteet uuele tasemele.
Loe lisaks

Arhiiv