Filtreeri postitusi

Kultuuripealinna logiraamat. Kaspar Aug: sündmustest, emotsioonidest, plaanidest (veebruar-märts 2020)

Nagu Kalle eelmises logis lubas, kirjutab seekord postituse keegi teine, oma vaatenurgast meie sihtasutuse tegevustele. Sedapuhku teen seda mina, turunduse projektijuht Kaspar, ja alles märtsi teises pooles, kuigi esialgne plaan oli seesinane jutt teie ette juba märtsi alguseks tuua. Inimene plaanib, jumal juhib, ja kalender heliseb halastamatult – andestust! 
Loe lisaks

Tartu 2024 keskkonnasõbralike fännitoodete töötuba lükkub edasi

Esialgse kava kohaselt pidi 14. märtsil Aparaaditehases, Armastuse saalis toimuma esimene Tartu 2024 bränditoodete töötuba, kus osalejad saavad endale ise teha T-särgi, poekoti ning märkmiku, mis kannavad Euroopa kultuuripealinna sõnumit. Materjalina ei olnud kavas kasutata seejuures mitte midagi uut – riided on pärit uuskasutuskaubandusest ning märkmikud valmivad ümbertöödeldud paberist.
Loe lisaks

Viienda Kultuurikompassi foorumi inspireerivad arutelud rahvusvahelisest koostööst on nüüd järelevaadatavad

Tartu 2024 kultuuri- ja haridusprogrammi kuuluv Kultuurikompassi foorum tõi reedel, 28. veebruaril kokku 84 kultuurijuhti ja -korraldajat, loovisikut ning huvilist üle terve Lõuna-Eesti. Seekord Genialistide klubis aset leidnud foorumil jagasid kogemusi rahvusvahelise koostöö rollist valdkonna edendamisel Eesti Laulu Akadeemia, EV100 rahvusvahelise programmi, Baltoscandali, Viljandi Folgi, Stencibility tänavakunstifestivali ja Tartu Kunstnike Liidu eestvedajad.
Loe lisaks

Arhiiv